Máte plné zuby bydlení v paneláku a zvažujete změnu? Mnohem vyšší úroveň bydlení nabízí moderní developerské projekty. Je o ně obrovský zájem a byty se většinou beznadějně vyprodají ještě před dokončením výstavby. Proč byste se o ně měli zajímat i vy a v čem jsou lepší než bydlení mezi panely?

Novostavby vyhovují současným požadavkům

Nemá cenu si cokoliv nalhávat. V panelácích se nebydlelo na úrovni ani v době jejich výstavby. A co teprve dnes? Novostavby Praha je překonávají snad ve všech ohledech. Jejich architektonické řešení je mnohem propracovanější, a navíc je na ně pěkný pohled. Můžete sice namítnout, že revitalizované paneláky vypadá poměrně vesele, ale oproti designově propracovaným novostavbám jsou zkrátka nudné.

Developerský projekt Prosek Park X. etapaDeveloperský projekt Prosek Park X. etapa

Samostatnou kapitolou je rozvržení bytových jednotek. Ty v novostavbách jsou vzdušné, dobře prosvětlené a prostorné. Architekti kladou důraz na maximální využití prostoru, nebojí se open-space konceptů a vybírají kvalitní materiály.

K dalším výhodám patří přítomnost moderních technologií, díky které je v novostavbách příjemné a zdravější mikroklima.

Prémiové lokality kontra sídliště

Jak se bydlí na sídlišti? Žádná velká sláva to není. Ve srovnání s panelákovou zástavbou je okolí developerských mnohem přitažlivější. Z hlediska občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti jsou srovnatelná jen některá sídliště. Žádné ale nenabízí okolí plné zeleně a dostatek míst pro relaxaci. Developeři si místa pro nové rezidence pečlivě vybírají.

Projekt Nad Přehradou - V. etapaProjekt Nad Přehradou – V. etapa

Prohlédněte si aktuální nabídku od Finepu!

Pokud vás prodej bytů Praha zajímá, poohlédněte se po novém bydlení na www.finep.cz. Jeden z předních českých developerů je na trhu přes 20 let a zajišťuje komplexní služby včetně výhodného financování. Na své si přijdou také zájemci o komerční prostory Praha.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *