S příchodem podzimu už mnohým z nás v hlavě lítají myšlenky na Vánoce. Najdou se mezi námi bezesporu i takoví, jež mají nakoupený nějaký ten dárek. Ve chvíli, kdy se začnou dny rapidně zkracovat a večery prodlužovat, počasí přituhovat a vzduchem se linout vůně jehličí a cukroví, propukne vánoční atmosféra, ale zároveň i chaos, naplno.  V tu chvíli přichází i pravý čas na výzdobu našich příbytků, ať už vevnitř, tak zvenku.

Vánoční výzdoba přispěje k veselé a kouzelné sváteční náladě a s přípravami můžete začít již nyní. Respektive s nákupem nových ozdob a dekorací, dokud máte dostatek času. Před Vánocemi vždy převládá velký stres, ať se vše do svátků stihne. Proto není nikdy na škodu začít s některými přípravami o něco dříve a právě nákupem dekorací to lze. Jaké vánoční dekorace budou letos trendy? To se dnes dozvíte.

Barvy Vánoc 2016

Tradičními barvami Vánoc, jež na vánoční dekorace používáme, jsou především tmavě zelená, sněhově bílá a sytě červená. Vánoce rovněž reprezentují zlatá a stříbrná, jež nám pomohou navodit slavnostní náladu a díky nim jsou svátky plné třpytu a lesku. Pro letošní sezónu budou IN všechny jmenované barvy, ale dále také měděná a pudrové odstíny. Velice trendy jsou i dekorace transparentní evokující efekt ledu.

Kombinovat můžete i více barvených odstínů. Doporučujeme jako základní barvu zvolit bílou. Kouzlo bílé barvy prosvětlí váš domov. Skvěle se hodí k jakékoliv barvě, zejména k hřejivým tónům. Bíle dekorace jsou něžné, čisté, lehké a působí luxusním dojmem.

V případě méně tradičních barev – pudrových romantických odstínů, jako je pastelově modrá, růžová, mentolová či fuchsiová, je dobrou volbou opět kombinace s bílou, které celkový výsledek zjemní.

Vánoční dekorace 2016

Dnes jsou možnosti v rámci vánoční výzdoby takřka neomezené. K dostání je nepřeberné množství nejrůznější ozdob, stejně tak vánoční osvětlení a jiné vánoční dekorace. Klasiku představují adventní a vánoční věnce či vánoční svícny. Mohou mít však velice moderní podobu.

obrázek 1Obrázek 2

Věnec se svíčkou z proutí se zasněženým efektem skvěle zapadne do každého interiéru. Napravo pak vidíte velice moderní variantu adventního věnce.

Co by to byly za Vánoce bez stromečku. Bohatě zdobený vánoční stromeček je bezpochyby tím nejdůležitějším prvkem. Co na něj pověsit?

obrázek 3obrázek 4

Transparentní plastové vločky budou naprosto kouzelnou ozdobou na každý stromeček. Velkým trendem jsou bílá keramická pírka nebo andělská křídla. Dekorace v podobném duchu budou na vašem stromečku vypadat luxusně.

Prosvětlete si bydlení zevnitř i zvenku stylovým osvětlením.

obrázek 5Obrázek 6

Světelné LED stromy jsou naprosto okouzlující. Budou exklusivní dekorací i u vás. Světelné řetězy a girlandy dnes sežene v mnoha provedeních a tvarech. K dostání je i osvětlení napájené AAA bateriemi, takže je oceníte tam, kde není přístup k elektrické energii.

Spojte užitečné s příjemným a pořiďte si dekorace, které jsou praktické a zároveň mají dekorativní funkci.

obrázek 7obrázek 8

Tyto nádherné a originální mísy využijete třeba na cukroví nebo ovoce.

K Vánocům neodmyslitelně patří také svíčky. Obklopte se jimi a vytvořte si útulnou a teplou atmosféru svátečního času.

obrázek 9obrázek 10

Exklusivní svícny na čajové svíčky vnesou do interiéru nejen teplo a jedná se o prvky, které zaujmou již na první pohled.

Kompletní nabídku vánočních dekorací, odkud jste čerpali inspiraci my, naleznete v internetovém obchodě www.harasim.info, který je jeden z největších e-shopů s bytovými a zahradními dekoracemi v rámci českého a slovenského trhu.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *